Dzień Wesołej Chmurki

21 marca 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Wesołej Chmurki zorganizowany w ramach projektu Erasmus + Longer Life on Earth. Tego dnia odbyły się różnorodne zabawy i konkursy dla uczniów całej szkoły.W ramach konkursu głównego każda klasa wykonała z różnych materiałów chmurę. Następnie jury złożone z nauczycieli wybrało najciekawsze prace. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć prezentację o zjawiskach pojawiających się na niebie – zorzy i tęczy. Potem przedstawiciele poszczególnych klas wzięli udział w quizie dotyczącym tego tematu. Przeprowadzono również konkurencję polegającą na ułożeniu puzzli przedstawiających chmurkę. Chętni uczniowie uczestniczyli również w konkursach na najdłuższe skakanie na skakance oraz utrzymanie balonika w powietrzu. Na zakończenie rozdano nagrody dla zwycięzców. Wszyscy uczniowie bawili się świetnie. Mamy nadzieję, że takich wydarzeń będzie więcej w naszej szkole.

Dzień Wesołej Chmurki - 2023

Utworzono dnia 12.04.2023, 20:30