Na podstawie dostępnych materiałów archiwalnych ustalona została,
lista absolwentów Szkoły Podstawowej w Promniku. Ze względu na brak pełnych
danych mogły pojawić się pewne nieścisłości.
Wykaz absolwentów Szkoły Podstawowej w Promniku z lat 1950 - 2022.
|
1950 |
|
|
Czarnecka Genowefa |
|
Świercz Stanisław |
|
Kania Józef |
|
Wawrzeńczyk Marian |
|
Kozieł Regina |
|
Wąsowicz Stanisława |
|
Plech Stanisław |
|
Wilk Stanisław |
|
Podstawka Jan |
|
Zacharski Bronisław |
|
Ślusarczyk Henryk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1951 |
|
|
Dobosz Jan |
|
Salamon Zofia |
|
Dula Bronisława |
|
Stępień Aniela |
|
Gułaga Stanisław |
|
Stępień Janina |
|
Kopeć Józef |
|
Szmit Kazimierz |
|
Kowalska Danuta |
|
Ślusarczyk Stanisław |
|
Kozera Maria |
|
Wawrzeńczyk Władysława |
|
Miśkiewicz Jan |
|
Wilk Mieczysław |
|
Prokop Janina |
|
Wolder Stanisława |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1952 |
|
|
Bielicz Franciszek |
|
Miśkiewicz Jan |
|
Dudek Kazimierz |
|
Miśkiewicz Zofia |
|
Dudek Marian |
|
Pańczyk Stanisław |
|
Fajfer Zuzanna |
|
Polit Tadeusz |
|
Kopeć Aniela |
|
Ślęzak Janina |
|
Kozera Stanisław |
|
Ślusarczyk Józef |
|
Kozubowski Antoni |
|
Świercz Józef |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1953 |
|
|
Czarnecka Jadwiga |
|
Poskuta Stanisław |
|
Dyl Stanisław |
|
Prokop Józef |
|
Fajfer Wiesława |
|
Prokop Józef |
|
Gaik Jerzy |
|
Snoch Irena |
|
Kowalska Genowefa |
|
Stępień Janina |
|
Kozera Kazimierz |
|
Stępień Józef |
|
Krawczyk Janina |
|
Stępień Zygmunt |
|
Lis Józef |
|
Struski Henryk |
|
Lis Zofia |
|
Świercz Antoni |
|
Miśkiewicz Feliks |
|
Świercz Edward |
|
Nowak Feliks |
|
Wilk Irena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1954 |
|
|
Dziuba Irena |
|
Kozera Janina |
|
Fajaer Józef |
|
Lis Janina |
|
Kania Bolesław |
|
Miśkiewicz Władysław |
|
Kania Irena |
|
Stępień Czesław |
|
Kowalski Tadeusz |
|
Świercz Czesław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1955 |
|
|
Bielicz Jerzy |
|
Lis Stanisław |
|
Dobosz Władysława |
|
Prokop Irena |
|
Dyl Janina |
|
Prokop Jan |
|
Kowalska Alicja |
|
Świercz Jan |
|
Kozera Maria |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1956 |
|
|
Czarnecka Irena |
|
Lodziński Józef |
|
Dziuba Marianna |
|
Miśkiewicz Stanisława |
|
Kowalski Józef |
|
Snoch Natalia |
|
Krawczyk Danuta |
|
Ślęzak Marianna |
|
Kruszczak Maria |
|
Świercz Stanisław |
|
Krzyjszczyk Marianna |
|
Wąsoeicz Zofia |
|
Kubiec Władysław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1957 |
|
|
Krawczyńska Krystyna |
|
Stępień Tekla |
|
Lis Stanisław |
|
Struski Stanisław |
|
Miśkiewicz Czesław |
|
Szmit Teresa |
|
Serafin Ewa |
|
Wąsowicz Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1958 |
|
|
Bielicz Danuta |
|
Kozera Irena |
|
Fajfer Stanisław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1959 |
|
|
Kaczmarczyk Henryk |
|
Struski Józef |
|
Kozera Maria |
|
Wawrzeńczyk Halina |
|
Kukulski Waldemar |
|
Wawrzeńczyk Kazimiera |
|
Pańczyk Józef |
|
Ziemoński Jerzy |
|
Serafin Jacenty |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1960 |
|
|
Czarnecka Maria |
|
Przepióra Janina |
|
Dziuba Kazimiera |
|
Przepióra Zofia |
|
Gołuchowska Irena |
|
Stępień Kazimierz |
|
Kozera Czesław |
|
Stępień Zofia |
|
Lis Franciszek |
|
Ziemońska Janina |
|
Miśkiewicz Stanisław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1961 |
|
|
Dula Henryk |
|
Stępień Zofia |
|
Kowalski Janusz |
|
Sułkowski Andrzej |
|
Kowalski Leszek |
|
Szymoniak Józef |
|
Kuc Danuta |
|
Wawrzeńczyk Halina |
|
Marszałek Władysław |
|
Wawrzeńczyk Kazimierz |
|
Nowak Zofia |
|
Wąsowicz Józef |
|
Pańczyk Maria |
|
Wilczyński Stanisław |
|
Snoch Maria |
|
Wójcik Elżbieta |
|
Snoch Teresa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1962 |
|
|
Dudek Kazimierz |
|
Stępień Jacenty |
|
Kopeć Stanisław |
|
Stolarczyk Halina |
|
Kuc Jan |
|
Struska Janina |
|
Lis Antoni |
|
Świercz Alicja |
|
Lis Tadeusz |
|
Szymoniak Józef |
|
Lodzińska Krystyna |
|
Wąsowicz Józef |
|
Petrus Maria |
|
Wąsowicz Krystyna |
|
Polit Marian |
|
Wilczyński Janusz |
|
Prokop Henryk |
|
Ziemońska Krystyna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1963 |
|
|
Brodziński Antoni |
|
Marszałek Feliks |
|
Brożek Franciszek |
|
Marzec Kazimierz |
|
Brożek Kazimiera |
|
Rogula Jerzy |
|
Bujak Bogdan |
|
Snoch Jacenty |
|
Dziuba Zofia |
|
Stępień Grzegorz |
|
Janiak Halina |
|
Świercz Wacław |
|
Kowalski Bogdan |
|
Wąsowicz Krystyna |
|
Lis Józef |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1964 |
|
|
Brożek Stanisław |
|
Miśkiewicz Marian |
|
Dula Feliks |
|
Pięta Józef |
|
Dyl Franciszek |
|
Przepióra Stefan |
|
Dziuba Józef |
|
Snoch Zofia |
|
Kaczmarczyk Stanisław |
|
Stępień Danuta |
|
Kowalska Kazimiera |
|
Stępień Irena |
|
Kukulska Kazimiera |
|
Tkaczyk Krystyna |
|
Kukulski Wiesław |
|
Wolder Janusz |
|
Miśkiewicz Franciszek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1965 |
|
|
Chrobot Józefa |
|
Kuc Krystyna |
|
Fajfer Aniela |
|
Kukulska Maria |
|
Gołuchowski Jerzy |
|
Majchrzyk Stanisława |
|
Janiak Stanisław |
|
Miśkiewicz Józef |
|
Kowalska Teresa |
|
Nowak Józefa |
|
Kowalski Tadeusz |
|
Snoch Barbara |
|
Kosela Eleonora |
|
Stępień Alicja |
|
Kozera Kazimiera |
|
Stępień Zofia |
|
Kręcikij Stanisława |
|
Wilczyńska Bożena |
|
Krzyjszczyk Kazimiera |
|
Wolder Kazimiera |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1966 |
|
|
|
|
|
|
Koniec szkoły siedmioklasowej. Brak w tym roczniku absolwentów. |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1967 |
|
|
Brożek Krystyna |
|
Lis Marianna |
|
Brożek Maria |
|
Przepióra Kazimierz |
|
Dudek Teresa |
|
Sułkowski Bogusław |
|
Dzienniak Barbara |
|
Szcześniak Wiesława |
|
Ernestowicz Kazimiera |
|
Świercz Irena |
|
Kukulski Ryszard |
|
Wójcik Natalia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1968 |
|
|
Janiak Teresa |
|
Polit Stanisław |
|
Korczak Grażyna |
|
Rogula Ryszard |
|
Kosela Jan |
|
Snoch Józef |
|
Kowalski Aleksy |
|
Snoch Stanisław |
|
Kozera Barbara |
|
Stępień Alicja |
|
Kozubowski Bogusław |
|
Stolarczyk Józef |
|
Łącka Teresa |
|
Wawrzeńczyk Janusz |
|
Maciejewski Ryszard |
|
Wąsowicz Aleksander |
|
Marszałek Zofia |
|
Wąsowicz Marian |
|
Miśkiewicz Zygmunt |
|
Wilk Marian |
|
Perz Fryderyk |
|
Wolder Stanisław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1969 |
|
|
Bujak Krystyna |
|
Petrus Krystyna |
|
Brożek Jan |
|
Piec Maria |
|
Dzienniak Urszula |
|
Pięta Kazimiera |
|
Ernestowicz Marian |
|
Polit Bożena |
|
Janiak Kazimierz |
|
Przepióra Feliks |
|
Kaczmarczyk Kazimiera |
|
Stępień Julian |
|
Kukulski Tadeusz |
|
Stępień Krystyna |
|
Lis Mieczysław |
|
Świercz Kazimiera |
|
Magierowicz Zofia |
|
Tkaczyk Józef |
|
Miśkiewicz Kazimiera |
|
Wąsowicz Czesław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1970 |
|
|
Dula Kazimiera |
|
Marszałek Zenon |
|
Ernestowicz Irena |
|
Marzec Mieczysław |
|
Gołuchowski Roman |
|
Pańczyk Franciszek |
|
Jaskorzyńska Krystyna |
|
Perz Stanisław |
|
Kaczmarczyk Mieczysław |
|
Piątkowski Stanisław |
|
Karbownik Aleksandra |
|
Snoch Edward |
|
Kozera Eugeniusz |
|
Wąsowicz Krystyna |
|
Kozubowska Kazimiera |
|
Wilk Zuzanna |
|
Krzyjszczyk Stanisław |
|
Wolder Barbara |
|
Lodzińska Irena |
|
Wolder Kazimiera |
|
Łącka Elżbieta |
|
Zachariasz Zygmunt |
|
Magierowicz Krystyna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1971 |
|
|
Borkowski Janusz |
|
Magierowicz Zdzisław |
|
Brożek Józef |
|
Marian Lodziński |
|
Brożek Stannisław |
|
Mróz Bogdan |
|
Brudziński Stanisław |
|
Przepióra Czesław |
|
Chrobot Witold |
|
Stępień Marek |
|
Dyl Teresa |
|
Wawrzeńczyk Wiesława |
|
Korczak Włodzimierz |
|
Wąsowicz Sławomir |
|
Kozubowska Danuta |
|
Wąsowicz Włodzimierz |
|
Kozubowski Krzysztof |
|
Wolder Irena |
|
Kozubowski Marek |
|
Wolder Lucjan |
|
Kuc Józef |
|
Zielińska Anna |
|
Lisowska Wiesława |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1972 |
|
|
Brożek Feliks |
|
Stępień Janusz |
|
Ernestowicz Czesław |
|
Ślusarczyk Bogusław |
|
Janiak Tadeusz |
|
Tkacz Jerzy |
|
Kaczmarczyk Janusz |
|
Urbańczyk Feliks |
|
Kopeć Marian |
|
Wilczyńska Teresa |
|
Lisowska Bożena |
|
Wilk Aleksander |
|
Lodzińska Krystyna |
|
Wilk Tamara |
|
Magierowicz Bogdan |
|
Wolder Mirosław |
|
Majchrzyk Wanda |
|
Zachariasz Irena |
|
Sobierajski Sławomir |
|
Ziemoński Józef |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1973 |
|
|
Borkowska Bożena |
|
Kukulska Genowefa |
|
Bujak Jan |
|
Mrozińska Aleksandra |
|
Ernestowicz Apolinary |
|
Pięta Grażyna |
|
Jaskorzyński Czesław |
|
Polit Marta |
|
Karbownik Krystyna |
|
Przepióra Anna |
|
Korczak Urszula |
|
Snoch Sławomir |
|
Kozera Sławomir |
|
Szmit Marian |
|
Kozubowska Janina |
|
Świercz Antonina |
|
Kozubowska Stanisława |
|
Wąsowicz Zenon |
|
Kozubowski Adam |
|
Wolder Henryk |
|
Krajewska Bożena |
|
Wychowaniec Małgorzata |
|
Krzyjszczyk Andrzej |
|
Ząbek Wiesława |
|
Krzyjszczyk Janina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1974 |
|
|
Brożek Józef |
|
Rogula Barbara |
|
Bujak Kazimierz |
|
Snoch Janusz |
|
Dobosz Bożena |
|
Snoch Teresa |
|
Kopeć Marek |
|
Snoch Zbigniew |
|
Kowalska Małgorzata |
|
Stępień Teresa |
|
Kozieł Leszek |
|
Ślusarczyk Aniela |
|
Krzyjszczyk Aleksandra |
|
Tkacz Stanisław |
|
Lodzińska Anna |
|
Wawrzeńczyk Aleksandra |
|
Magierowicz Bożena |
|
Wąsowicz Marta |
|
Magierowicz Roman |
|
Wąsowicz Sylwester |
|
Marszałek Danuta |
|
Wilk Maria |
|
Miśkiewicz Eugeniusz |
|
Wolder Marian |
|
Mróz Sławomir |
|
Zachariasz Adam |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1975 |
|
|
Bujak Stanisław |
|
Łoncka Aleksandra |
|
Dobosz Ewa |
|
Magierowicz Grażyna |
|
Dyl Alicja |
|
Przepióra Elżbieta |
|
Hrobot Małgorzata |
|
Rogula Dorota |
|
Jaskorzyńska Elżbieta |
|
Sendybył Marian |
|
Kaczmarczyk Bożena |
|
Snoch Andrzej |
|
Kozieł Alicja |
|
Snoch Bogumiła |
|
Kozieł Teresa |
|
Sobierajska Ewa |
|
Krajewski Roman |
|
Tkacz Barbara |
|
Lisowska Janina |
|
Wąsowicz Alicja |
|
Lodzińska Teresa |
|
Wąsowicz Mirosław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1976 |
|
|
Bielicz Mirosław |
|
Miśkiewicz Wiesław |
|
Brożek Feliks |
|
Prokop Barbara |
|
Brożek Janusz |
|
Rogula Joanna |
|
Ernestowicz Aleksandra |
|
Sendybył Stanisław |
|
Karbownik Romualda |
|
Snoch Grażyna |
|
Kołodziejczyk Jerzy |
|
Szcześniak Maria |
|
Kopeć Józef |
|
Szmit Stanisław |
|
Kopeć Stanisław |
|
Wąsowicz Andrzej |
|
Kowalski Jarosław |
|
Wąsowicz Marek |
|
Krzyjszczyk Wiesława |
|
Wijas Stanisław |
|
Magierowicz Marian |
|
Wilk Elżbieta |
|
Marszałek Joanna |
|
Zieliński Marek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1977 |
|
|
Bieniek Iwona |
|
Lisowski Dariusz |
|
Borkowska Elżbieta |
|
Magierowicz Elżbieta |
|
Ernestowicz Andrzej |
|
Mroziński Marek |
|
Gaik Małgorzata |
|
Snoch Jan |
|
Gułaga Arkadiusz |
|
Sogon Grażyna |
|
Hrobot Eugeniusz |
|
Stępień Jacek |
|
Kopeć Alina |
|
Stolarczyk Lidia |
|
Kopeć Barbara |
|
Szmit Barbara |
|
Kowalski Cezary |
|
Ślusarczyk Małgorzata |
|
Krajewska Zofia |
|
Tkacz Maria |
|
Krzyjszczyk Jerzy |
|
Wilk Bożena |
|
Lis Mirosław |
|
Wolder Alicja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1978 |
|
|
Bielicz Zbigniew |
|
Kukulska Danuta |
|
Dyl Kazimiera |
|
Lis Mirosław |
|
Ernestowicz Janusz |
|
Magierowicz Grażyna |
|
Gawroński Waldemar |
|
Magierowicz Halina |
|
Hrobot Barbara |
|
Mróz Grzegorz |
|
Jaskorzyński Krzysztof |
|
Przepióra Jan |
|
Kaczmarczyk Marzena |
|
Szcześniak Zenon |
|
Kołodziejczyk Krystyna |
|
Szmit Małgorzata |
|
Kozera Waldemar |
|
Szmit Marek |
|
Kozieł Andrzej |
|
Świercz Sylwia |
|
Kozubowska Wiesława |
|
Wąsowicz Marzena |
|
Kozubowski Grzegorz |
|
Wąsowicz Sławomir |
|
Kozubowski Janusz |
|
Wolder Tadeusz |
|
Kozubowski Marek |
|
Wolder Teresa |
|
Krzyjszczyk Zofia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1979 |
|
|
Bielicz Kazimierz |
|
Magierowicz Barbara |
|
Bogusz Wiolleta |
|
Miśkiewicz Anna |
|
Brudziński Sławomir |
|
Mrozińska Iwona |
|
Dobosz Mariola |
|
Mróz Waldemar |
|
Kowalski Piotr |
|
Pięta Sławomir |
|
Kowalski Sylwester |
|
Prokop Artur |
|
Kozera Barbara |
|
Prokop Kazimierz |
|
Kozubowski Andrzej |
|
Radwański Waldemar |
|
Krajewska Krystyna |
|
Snoch Andrzej |
|
Kukulski Marek |
|
Snoch Grażyna |
|
Lodzińska Wiesława |
|
Wąsowicz Anna |
|
Madej Elżbieta |
|
Wąsowicz Robert |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1980 |
|
|
Bielicz Beata |
|
Magierowicz Sylwester |
|
Brożek Sławomir |
|
Nowak Dariusz |
|
Ernestowicz Teresa |
|
Snoch Wiesław |
|
Gaik Renata |
|
Stępień Arkadiusz |
|
Gawrońska Ewa |
|
Stępień Wojciech |
|
Gułaga Elżbieta |
|
Szcześniak Sylwester |
|
Hrobot Wiesława |
|
Szymoniak Jolanta |
|
Kozubowska Barbara |
|
Świercz Andrzej |
|
Kozubowski Krzysztof |
|
Wąsowicz Barbara |
|
Krzyjszczyk Waldemar |
|
Wilk Marta |
|
Lodzińska Elżbieta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1981 |
|
|
Bieniek Anna |
|
Miśkiewicz Małgorzata |
|
Gawroński Adam |
|
Perz Grażyna |
|
Karbownik Marek |
|
Pięta Bernata |
|
Kopeć Grażyna |
|
Poskuta Małgorzata |
|
Kozubowska Renata |
|
Radwański Wiesław |
|
Lis Renata |
|
Stępień Dorota |
|
Lis Stanisław |
|
Wąsowicz Jarosław |
|
Madej Sławomir |
|
Wąsowicz Wiesława |
|
Magierowicz Waldemar |
|
Wilk Krystyna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1982 |
|
|
Ernestowicz Dorota |
|
Przepióra Sylwester |
|
Gułaga Jolanta |
|
Robak Ewa |
|
Jaskorzyńska Monika |
|
Sagan Zenon |
|
Kozubowska Marzena |
|
Snoch Hanna |
|
Lis Małgorzata |
|
Stępień Grzegorz |
|
Magierowicz Mirosław |
|
Szcześniak Adam |
|
Miśkiewicz Bożena |
|
Szymoniak Irena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1983 |
|
|
Kozubowska Anna |
|
Miśkiewicz Jarosław |
|
Kozubowski Andrzej |
|
Nowak Dorota |
|
Lisowska Małgorzata |
|
Prokop Maria |
|
Marszałek Zdzisław |
|
Wolder Mirosław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1984 |
|
|
Kozera Jolanta |
|
Stępień Tomasz |
|
Kozubowska Zofia |
|
Struska Wiesława |
|
Madej Janusz |
|
Szcześniak Bożena |
|
Pasternakiewicz Magdalena |
|
Szmit Jan |
|
Prokop Zbigniew |
|
Szymoniak Marek |
|
Sendybył Grażyna |
|
Wawrzeńczyk Katarzyna |
|
Snoch Józef |
|
Wilk Zenon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1985 |
|
|
Dobosz Janusz |
|
Miśkiewicz Waldemar |
|
Dula Agnieszka |
|
Prokop Ryszard |
|
Gawrońska Sylwestra |
|
Pięta Grzegorz |
|
Jaskorzyńska Renata |
|
Sobierajski Roman |
|
Kołodziejczyk Barbara |
|
Stępień Dorota |
|
Krawczyk Teresa |
|
Strzelczyk Dariusz |
|
Magierowicz Grzegorz |
|
Szymoniak Grzegorz |
|
Magierowicz Tomasz |
|
Wąsowicz Agnieszka |
|
Mąkosa Agnieszka |
|
Wolder Sławomir |
|
Miśkiewicz Grzegorz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1986 |
|
|
Bebel Mariusz |
|
Rogula Jerzy |
|
Gugała Krzysztof |
|
Sagan Małgorzata |
|
Kaczmarczyk Halina |
|
Stępień Bożena |
|
Kowalski Rafał |
|
Stępień Marek |
|
Kozera Elżbieta |
|
Struska Monika |
|
Kozubowski Marian |
|
Szcześniak Krzysztof |
|
Lis Dariusz |
|
Świercz Bernadeta |
|
Pinda Marek |
|
Wilk Danuta |
|
Poskuta Jolanta |
|
Wojtasińska Monika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1987 |
|
|
Bielicz Marek |
|
Rogula Aneta |
|
Gaik Agnnieszka |
|
Snoch Mirosław |
|
Hajzler Rafał |
|
Strzelczyk Anna |
|
Krzemiński Wojciech |
|
Szymoniak Stanisław |
|
Poskuta Anna |
|
Świercz Ewa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1988 |
|
|
Bielicz Urszula |
|
Krzemiński Marek |
|
Brożyna Elżbieta |
|
Lis Zbigniew |
|
Brudziński Zbigniew |
|
Płusa Rafał |
|
Gębska Jolanta |
|
Rogula Daniel |
|
Grzyb Edyta |
|
Stępień Sławomir |
|
Gugała Mariusz |
|
Struski Jarosław |
|
Kalwat Anna |
|
Szmit Mariusz |
|
Kozera Marzena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1989 |
|
|
Bogusz Włodzimierz |
|
Pinda Tomasz |
|
Kozubowski Józef |
|
Polit Justyna |
|
Kukulski Piotr |
|
Szcześniak Teresa |
|
Krzemiński Sławomir |
|
Szymoniak Ewa |
|
Lis Monika |
|
Wierucka Katarzyna |
|
Pasternakiewicz Adam |
|
Wolder Joanna |
|
Pasternakiewicz Ewa |
|
Wolder Marzena |
|
Pięta Tomasz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1990 |
|
|
Brudzińska Aneta |
|
Poskuta Iwona |
|
Dyl Anna |
|
Sagan Anna |
|
Dziuba Arkadiusz |
|
Skiba Agata |
|
Kaczmarczyk Adrianna |
|
Szymoniak Agata |
|
Marzec Dorota |
|
Świercz Ewa |
|
Polit Robert |
|
Wąsowicz Marcin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1991 |
|
|
Bąk Agnieszka |
|
Polit Anita |
|
Dula Grzegorz |
|
Polit Radosław |
|
Kowalczyk Agata |
|
Przepióra Michał |
|
Kozubowski Radosław |
|
Radwańska Magdalena |
|
Krawczyk Anna |
|
Sideł Piotr |
|
Kukulski Maciej |
|
Stępień Edyta |
|
Lewandowski Maciej |
|
Świercz Magdalena |
|
Lis Edyta |
|
Wilk Martyna |
|
Lis Marcin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1992 |
|
|
Arabasz Wojciech |
|
Musiał Monika |
|
Bebel Lucyna |
|
Picheta Andrzej |
|
Dziuba Diana |
|
Płusa Andrzej |
|
Ernestowicz Dariusz |
|
Przepióra Szymon |
|
Gaweł Artur |
|
Stępień Janusz |
|
Górak Piotr |
|
Sztandera Agnieszka |
|
Kowalczyk Urszula |
|
Świercz Magdalena |
|
Krzysztofik Emilia |
|
Świercz Paweł |
|
Kundera Mariusz |
|
Tkaczyk Elżbieta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1993 |
|
|
Arabasz Adam |
|
Krzysztofik Mariusz |
|
Brudziński Mariusz |
|
Miśkiewicz Adam |
|
Dyl Marzena |
|
Musiał Anna |
|
Dziuba Anna |
|
Picheta Anna |
|
Gaik Maria |
|
Stępień Lidia |
|
Kaczmarczyk Adam |
|
Szcześniak Katarzyna |
|
Kaczmarczyk Justyna |
|
Tkaczyk Bernadeta |
|
Kozera Tomasz |
|
Wilk Krystian |
|
Krzyjszczyk Marcin |
|
Wolder Adam |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1994 |
|
|
Górak Dorota |
|
Rogula Iwona |
|
Kawalerska Elżbieta |
|
Skiba Agnieszka |
|
Kundera Aneta |
|
Stępień Marzena |
|
Miśkiewicz Anna |
|
Stępień Michał |
|
Picheta Karol |
|
Ślusarczyk Magdalena |
|
Pinda Honorata |
|
Wilk Piotr |
|
Polit Edyta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1995 |
|
|
Arabasz Wioletta |
|
Picheta Magdalena |
|
Brudzińska Magdalena |
|
Przepióra Ewa |
|
Bujak Paweł |
|
Rutka Anna |
|
Dyl Justyna |
|
Sideł Andrzej |
|
Ernestowicz Teresa |
|
Wąsowicz Beata |
|
Kaniowska Marta |
|
Wąsowicz Ewelina |
|
Krzemiński Grzegorz |
|
Wąsowicz Łukasz |
|
Lodziński Eryk |
|
Wierucka Aleksandra |
|
Marzec Beata |
|
Zachariasz Zbigniew |
|
Musiał Sebastian |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1996 |
|
|
Brudziński Przemysław |
|
Kukulski Tomasz |
|
Danielewicz Monika |
|
Miśkiewicz Lucyna |
|
Dzienniak Anna |
|
Picheta Małgorzata |
|
Dziuba Tomasz |
|
Pinda Dorota |
|
Gad Agnieszka |
|
Płusa Agnieszka |
|
Janiak Michał |
|
Stępień Justyna |
|
Kaniowski Piotr |
|
Stolarczyk Rafał |
|
Kozera Krystian |
|
Struska Małgorzata |
|
Krzyjszczyk Arkadiusz |
|
Szcześniak Bartłomiej |
|
Kukulski Emil |
|
Urbańczyk Agnieszka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1997 |
|
|
Bebel Agata |
|
Pietrzak Ilona |
|
Bujak Łukasz |
|
Przepióra Justyna |
|
Górak Jacek |
|
Sideł Sylwester |
|
Janiak Ewelina |
|
Snoch Piotr |
|
Kaczmarczyk Anita |
|
Stępień Renata |
|
Kaczmarczyk Tomasz |
|
Świercz Wioletta |
|
Kotwica Emilia |
|
Wąsowicz Justyna |
|
Kozioł Anna |
|
Wąsowicz Katarzyna |
|
Krawiec Monika |
|
Wolder Łukasz |
|
Kuc Tomasz |
|
Zachariasz Jolanta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1998 |
|
|
Brożek Ilona |
|
Marzec Lucyna |
|
Bujak Kamil |
|
Miśkiewicz Dariusz |
|
Drozdowska Małgorzata |
|
Skiba Wojciech |
|
Dzienniak Barbara |
|
Snoch Anna |
|
Ernestowicz Łukasz |
|
Stępień Iwona |
|
Kaniowski Tomasz |
|
Stępień Kamil |
|
Kowalski Maksymilian |
|
Wawrzeńczyk Kamil |
|
Kozera Piotr |
|
Wąsowicz Mateusz |
|
Kozioł Jadwiga |
|
Wąsowicz Rafał |
|
Krawiec Tomasz |
|
Wierucki Krzysztof |
|
Lis Dominik |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1999 |
|
|
Brożek Agnieszk |
|
Stępień Tomasz |
|
Bujak Michał |
|
Stolarczyk Monika |
|
Dziuba Małgorzata |
|
Szmit Anna |
|
Ernestowicz Andrzej |
|
Świercz Kamil |
|
Gołuchowski Paweł |
|
Tkaczyk Katarzyna |
|
Kopeć Michał |
|
Wąsowicz Agata |
|
Kotwica Elżbieta |
|
Wąsowicz Dawid |
|
Kozioł Beata |
|
Wąsowicz Szymon |
|
Kozubowski Przemysław |
|
Wilk Paweł |
|
Kuc Piotr |
|
Wychowaniec Ewelina |
|
Kukulska Urszula |
|
Zachariasz Tomasz |
|
Lewandowska Magdalena |
|
Zychalski Marcin |
|
Lis Andrzej |
|
Stępień Łukasz |
|
Stępień Sebastian |
|
Urbańczyk Paweł |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Absolwentami Szkoły Podstawowej są uczniowie klasy szóstej. |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1999 |
|
|
Gad Paulina |
|
Snoch Jarosław |
|
Gołuchowski Przemek |
|
Snoch Marcin |
|
Górak Łukasz |
|
Ślusarczyk Ann |
|
Kaniowska Beata |
|
Toba Adrian |
|
Kołodziejczyk Krzysztof |
|
Wąsowicz Marcin |
|
Krzyjszczyk Andrzej |
|
Wąsowicz Rafał |
|
Marszałek Malwina |
|
Wojciechowska Paulina |
|
Miśkiewicz Tomasz |
|
Wójcikowska Ewa |
|
Oniszczuk Kamil |
|
Ząbek Kamila |
|
Snoch Beata |
|
Zychalska Ilona |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koniec szkoły ośmioklasowej. Ostatni absolwenci. |
|||
|
|
|
|
|
2000 |
|
|
Arabasz Ewelina |
|
Kopeć Katarzyna |
|
Arabasz Karolina |
|
Kołodziejczyk Ewa |
|
Bernat Paweł |
|
Krawiec Beata |
|
Borkowski Mateusz |
|
Lodzińska Eliza |
|
Brudziński Adam |
|
Nowek Małgorzata |
|
Brudzińska Ewa |
|
Wąsowicz Aleksandra |
|
Brudziński Hubert |
|
Wąsowicz Bartłomiej |
|
Dziedzic Kamila |
|
Wolder Łukasz |
|
Gieroń Piotr |
|
Wolder Magdalena |
|
Janiak Izabella |
|
Ząbek Ilona |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Absolwentami Szkoły Podstawowej są uczniowie klasy szóstej. |
|||
|
|
|
|
|
2000 |
|
|
Bielicz Piotr |
|
Prokop Magdalena |
|
Chudzik Hubert |
|
Snoch Magdalena |
|
Dziuba Karol |
|
Snoch Paweł |
|
Kaczmarczyk Norbert |
|
Stępień Kamila |
|
Kopeć Michał |
|
Stępień Renata |
|
Kozera Magdalena |
|
Szmit Patrycja |
|
Kozioł Ewelina |
|
Urbańczyk Daniel |
|
Kozubowski Krzysztof |
|
Wąsowicz Agnieszka |
|
Krzysztofik Michał |
|
Wąsowicz Kinga |
|
Lis Paweł |
|
Wąsowicz Monika |
|
Łukasz Mróz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2001 |
|
|
Borkowska Monika |
|
Musiał Piotr |
|
Dobosz Karolina |
|
Przepióra Aleksandra |
|
Drozdowska Anna |
|
Snoch Tomasz |
|
Dyl Krzysztof |
|
Stepień Daniel |
|
Gad Przemysław |
|
Stępień Hubert |
|
Głuchowski Wojciech |
|
Stępień Paweł |
|
Kleszowska Katarzyna |
|
Wawrzeńczyk Ewelina |
|
Kowalski Kamil |
|
Wawrzykowski Adam |
|
Kozieł Sebastian |
|
Wąsowicz Emilia |
|
Kozubowska Marlena |
|
Wilk Paweł |
|
Litworski Piotr |
|
Wychowaniec Patrycja |
|
Marszałek Justyna |
|
Marzec Marcin |
|
Met Kamil |
|
Wąsowicz Dawid |
|
Miśkiewicz Piotr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2002 |
|
|
Bielicz Michał |
|
Snoch Marcin |
|
Drozdowski Mariusz |
|
Snoch Przemysław |
|
Jakubczyk Mateusz |
|
Stępień Krzysztof |
|
Kobiec Paulina |
|
Stępień Łukasz |
|
Kopeć Mariola |
|
Szcześniak Milena |
|
Kowalski Adam |
|
Wawrzykowska Sylwestra |
|
Litworska Aleksandra |
|
Wilk Łukasz |
|
Łysek Żaneta |
|
Wojciechowska Agata |
|
Marzec Ewelina |
|
Wolder Magdalena |
|
Miśkiewicz Martyna |
|
Wójcikowski Dariusz |
|
Nowak Adam |
|
Zachariasz Mateusz |
|
Pietrzak Milena |
|
Brudziński Piotr |
|
Prokop Mateusz |
|
Kozieł Kamil |
|
Snoch Kamil |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2003 |
|
|
Chudzik Marta |
|
Przepióra Kinga |
|
Dzienniak Łukasz |
|
Sideł Małgorzata |
|
Frankowska Kamila |
|
Skiba Tomasz |
|
Gad Sylwester |
|
Stępień Karol |
|
Kowalski Dominik |
|
Stępień Krzysztof |
|
Kozerski Michał |
|
Stolarczyk Aneta |
|
Marszałek Mariusz |
|
Szmit Paulina |
|
Miśkiewicz Dominik |
|
Urbańczyk Ewelina |
|
Musiał Kamil |
|
Wąsowicz Eliza |
|
Musiał Tomasz |
|
Wąsowicz Michał |
|
Oniszczuk Hubert |
|
Wilk Lidia |
|
Pietrzak Daniel |
|
Wolder Mateusz |
|
Płusa Krzysztof |
|
Zachariasz Krzysztof |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2004 |
|
|
|
VIa |
|
|
Dobosz Sylwia |
|
Łysek Damian |
|
Gawroński Karol |
|
Mrozińska Marta |
|
Gieroń Krzysztof |
|
Przepióra Sylwia |
|
Jakubczyk Patrycja |
|
Stępień Tomasz |
|
Kleszowska Marta |
|
Wawrzykowska Mariola |
|
Kobiec Paweł |
|
Wilczkowska Ewelina |
|
Kotwica Łukasz |
|
Wilk Agata |
|
Kozubowski Eryk |
|
|
|
|
|
|
|
|
VIb |
|
|
Doroszko Justyna |
|
Kukulski Tomasz |
|
Ernestowicz Małgorzata |
|
Marszałek Mateusz |
|
Gos Kamil |
|
Mróz Bartłomiej |
|
Kołodziejczyk Dawid |
|
Snoch Paula |
|
Kowalska Aleksandra |
|
Szmit Martyna |
|
Kozioł Agata |
|
Wąsowicz Piotr |
|
Krawczyk Mateusz |
|
Wilk Dawid |
|
Kuc Emil |
|
Wolder Anna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2005 |
|
|
Bernat Rafał |
|
Kukulski Konrad |
|
Bujak Agnieszka |
|
Madej Karol |
|
Bujak Hubert |
|
Miernikiewicz Paweł |
|
Ernestowicz Dominik |
|
Miśkiewicz Paulina |
|
Ernestowicz Ewelina |
|
Piątkowski Robert |
|
Gawroński Szymon |
|
Prokop Szymon |
|
Gos Łukasz |
|
Przepióra Karolina |
|
Kopeć Urszula |
|
Smolarczyk Sylwia |
|
Kotwica Mateusz |
|
Snoch Adrian |
|
Kozerski Damian |
|
Snoch Mateusz |
|
Kozieł Karol |
|
Stępień Paulina |
|
Kozieł Magdalena |
|
Wąsowicz Karolina |
|
Krawiec Dariusz |
|
Wolder Anna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2006 |
|
|
Arabasz Paulina |
|
Piotrowski Szymon |
|
Bujak Karol |
|
Rogula Tomasz |
|
Dobosz Mateusz |
|
Stępień Agata |
|
Gad Mateusz |
|
Stępień Anna |
|
Hrobot Sylwia |
|
Stępień Krystian |
|
Kobiec Norbert |
|
Wąsowicz Piotr |
|
Kozubowska Katarzyna |
|
Wilk Magdalena |
|
Magierowicz Emil |
|
Wojciechowska Martyna |
|
Marszałek Radzisław |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2007 |
|
|
Bebel Paulina |
|
Nowak Katarzyna |
|
Dobosz Andżelika |
|
Oniszczuk Cezary |
|
Dziedzic Krzysztof |
|
Piotrowski Dominik |
|
Harabin Natalia |
|
Piotrowski Mateusz |
|
Kaczmarczyk Noela |
|
Prokop Bartłomiej |
|
Kołodziejczyk Paweł |
|
Przepióra Bartosz |
|
Kowalski Bartłomiej |
|
Smolarczyk Patrycja |
|
Kozieł Michał |
|
Snoch Piotr |
|
Kozioł Adam |
|
Stępień Karol |
|
Kozubowski Paweł |
|
Wąsowicz Domoinika |
|
Madej Klaudia |
|
Wilczkowski Michał |
|
Mróz Konrad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2008 |
|
|
Dziuba Mariola |
|
Pasternakiewicz Klaudia |
|
Gawrońska Anna |
|
Przepióra Piotr |
|
Hrobot Marta |
|
Rogula Michał |
|
Kaczmarczyk Małgorzata |
|
Smolarczyk Eryk |
|
Kosińska Dominika |
|
Snoch Patrycja |
|
Kozubowski Maciej |
|
Stępień Paulina |
|
Kusiński Adrian |
|
Wolder Hubert |
|
Łuszcz Paulina |
|
Woś Aleksandra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2009 |
|
|
Bebel Dominika |
|
Kozubowski Szymon |
|
Bernaśkiewicz Piotr |
|
Mrozińska Anna |
|
Dziuba Krzysztof |
|
Nowek Tomasz |
|
Ernestowicz Dominik |
|
Pasternakiwicz Patryk |
|
Ernestowicz Grzegorz |
|
Prokop Klaudia |
|
Głowacka Klaudia |
|
Rogula Michał |
|
Janus Michał |
|
Stępień Mateusz |
|
Kołodziejczyk Katarzyna |
|
Tomaszewska Justyna |
|
Kozieł Rafał |
|
Wolder Piotr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2010 |
|
|
Bujak Weronika |
|
Magierowicz Sebastian |
|
Frankowska Dagmara |
|
Mróz Aleksandra |
|
Gawrońska Justyna |
|
Sagan Paweł |
|
Janus Adam |
|
Stępień Paulina |
|
Kobiec Weronika |
|
Szcześniak Jakub |
|
Kowalska Anita |
|
Świercz Sylwia |
|
Kozerski Kamil |
|
Wąsowicz Sylwia |
|
Kozubowska Ilona |
|
Wilk Piotr |
|
ŁuszczKatarzyna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2011 |
|
|
Brudzińska Kinga |
|
Kulik Dawid |
|
Bujak Agata |
|
Kozubowska Katarzyna |
|
Bujak Igor |
|
Mróz Karolina |
|
Doroszko Natalia |
|
Mróz Mateusz |
|
Dyl Aneta |
|
Piotrowski Bartłomiej |
|
Gad Krzysztof |
|
Stępień Dawid |
|
Jas Wiktor |
|
Stępień Kamil |
|
Kobiec Kamil |
|
Stępień Łukasz |
|
Kołodziejczyk Patrycja |
|
Stępień Patryk |
|
Kosińska Angelika |
|
Wąsowicz Aldona |
|
Kozieł Szymon |
|
Wolder Natalia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2012 |
|
|
Bebel Hubert |
|
Miśkiewicz Karol |
|
Bielicz Mateusz |
|
Prokop Przemysław |
|
Bujak Jakub |
|
Robak Marek |
|
Gołuchowski Wiktor |
|
Tomczyk Wiktor |
|
Hrobot Magdalena |
|
Wąsowicz Kornel |
|
Kaczmarczyk Damian |
|
Więcław Wiktor |
|
Kozubowski Filip |
|
Wolder Kinga |
|
Met Marcelina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2013 |
|
|
Dobosz Piotr |
|
Kozubowska Natalia |
|
Ernestowicz Hubert |
|
Mróz Dominik |
|
Gad Michał |
|
Prokop Piotr |
|
Hajzler Szymon |
|
Stępień Karol |
|
Korba Natalia |
|
Szczerek Karol |
|
Kowalska wiktoria |
|
Szcześniak Grzegorz |
|
Kozerska Wiktoria |
|
Świercz Patrycja |
|
|
|
Wilk Wiktor |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2014 |
|
|
Dyl Paulina |
|
Miernikiewicz Mikołaj |
|
Ernestowicz Piotr |
|
Stępień Karolina |
|
Janus Przemysław |
|
Stępień Wiktoria |
|
Jewandowski Dawid |
|
Szymoniak Marcel |
|
|
|
Tomczyk Klaudiusz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2015 |
|||
Bielicz Agnieszka |
|
Magierowicz Patryk | |
Ernestowicz Artur |
|
Mróz Mikołaj | |
Gruba Natalia |
|
Pinda Aleksandra | |
Kaczmarczyk Gabriela |
|
Robak Łucja | |
Kaczmarczyk Patrycja |
|
Sornat Kinga | |
Kosińska Zuzanna |
|
Szymoniak Dariusz | |
Krawiec Wojciech |
|
Szymoniak Julia | |
Lis Kinga |
|
Świercz Mateusz | |
|
Wilk Oliwia | ||
|
|||
|
|||
|
2016 | ||
Bernaśkiewicz Anna |
Picheta Filip | ||
Brudzińska WIktoria |
Snoch Klaudia | ||
Harabin Filip |
Stępień Piotr | ||
Kaczmarek Natalia |
Szczerek Wiktor | ||
Kołodziejczyk Daria |
Wolder Klaudia | ||
Krzyjszczyk Jakub |
Woś Maria | ||
Kukulska Kornelia |
Wychowaniec Oskar | ||
Met Jakub |
Ziętal Karolina | ||
2019 |
|||
VIII |
|||
Bielicz Izabela |
|
Rutka Oliwia | |
Długosz Maciej |
|
Sagan Maciej | |
Harabin Filip |
|
Sornat Piotr | |
Jamróz Weronika |
|
Staniek Mateusz | |
Kaniowski Albert |
|
Stępień Aleksandra | |
Kozioł Jakub |
|
Stępień Paweł | |
Kwiecień Kacper |
|
Szczerek Urszula | |
Polit Maja |
|
Szcześniak Michał | |
|
Woś Piotr | ||
2020 |
|||
VIII |
|||
Bednarska Amelia |
Stępień Karol |
||
Bielicz Adam |
Stępień Piotr |
||
Bujak Adriana |
Szmit Jakub |
||
Janiak Wiktoria |
Więcław Natalia |
||
Jarosińska Amelia |
Wilczkowski Maciej |
||
Korba Jakub |
Zajęcka Wiktoria |
||
Pinda Natalia |
|||
2021 |
|||
VIII |
|||
Bielicz Bartłomiej |
Lis Szymon | ||
Brożek Patryk |
Słoka Julia | ||
Jarząbek Mikołaj |
Stępień Krzysztof | ||
Kaniowska Emilia |
Tomaszewski Bartłomiej | ||
Krawiec Aleksandra |
Wawrzeńczyk Julia | ||
Lewandowska Dominika |
Wolder Paulina | ||
2022 |
|||
VIII |
|||
Bujak Jan |
Perz Karol | ||
Gołuch Julia |
Prokop Natalia | ||
Janiak Amelia |
Stępień Zuzanna | ||
Jarosińska Melania |
Struski Igor | ||
Kobiec Piotr |
Wilczkowski Jakub | ||
Kozieł Joanna |
Wilczkowska Julia | ||
Kozera Dawid |
Zajęcki Eryk | ||
Mróz Aleks |
|||
2023 |
|||
VIII | |||
Foltyn Dominika |
Niewada Maja | ||
Frankowska Amelia |
|
Picheta Natalia | |
Jarząbek Filip |
|
Picheta Roksana | |
Kaczmarczyk Nikola |
|
Stolarczyk Dominika | |
Kozera Patryk |
|
Sztuka Maja | |
Kwiecień Błażej |
|
Szymoniak Oliwia | |
Lodziński Karol |
|
Szymoniak Weronika |