Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

25 czerwca o godz. 9.00 i w naszej szkole po raz ostatni w tym roku zabrzmiał dzwonek. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie pani dyrektor Elżbieta Gieroń podsumowała miniony rok szkolny, pogratulowała wszystkim uczniom, zwracając się szczególnie do klas VII i VIII, bowiem kl VIII pożegnała się z naszą szkołą, a kl VII niejako zastąpi ją w roli „gospodarza”. Zwróciła także uwagę na bezpieczeństwo w czasie nadchodzących wakacji i złożyła uczniom oraz rodzicom życzenia na ten nadchodzący czas odpoczynku.

Potem nastąpiła najmilsza chyba część uroczystości- wręczenie nagród. Laureatkami plebiscytu na najlepszego ucznia zostały:

- w kl IV-VI- Julia Nowak z kl V

- w kl VII- VIII- Julia Gołuch z kl VIII

Niejednemu łezka zakręciła się w oku przy pożegnaniu kl VIII. Życzymy Wam wielu sukcesów w nowych szkołach. Spełniajcie swoje marzenia i nie zapominajcie o nas! Wszyscy uczniowie ze świadectwami w dłoniach i szerokimi uśmiechami na twarzy opuścili mury szkoły. Nic dziwnego- przed nami WAKACJE!

Życzymy wszystkim bezpiecznych, niezapomnianych i pięknych chwil tego lata. Do zobaczenia we wrześniu

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Utworzono dnia 26.06.2022, 21:41

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.