Wizyta Świętego Mikołaja w oddziale przedszkolnym.

Jak co roku 6 grudnia odwiedził nas  Mikołaj. Wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego z  niecierpliwością czekały na gościa. Już od samego rana dzieci  nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Gdy tylko gość wszedł do sali,  na buziach przedszkolaków  pojawiły się uśmiechy i radość. Wcześniej dzieci nauczyły się  piosenki i wiersza, które  specjalnie dla Niego przedstawiły.  Obiecały Mikołajowi, że się poprawią. Na koniec po zapewnieniach, że będą się starały zachowywać grzecznie w domu i w szkole, Mikołaj obdarował je prezentami. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia  dzieci podziękowały i pożegnały Mikołaja, który udał się do dzieci z klas I – III.  Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Ale nie był to koniec przyjemności w tym dniu. Pani przygotowała dużo zabaw i konkursów, które wszyscy z chęcią i radością wykonali, nagrodą był dyplom za udział w mikołajkowej zabawie.

wych. Elżbieta Chudzik

Wizyta Świętego Mikołaja w oddziale przedszkolnym 2022

Utworzono dnia 16.12.2022, 21:24

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.